Danhouders

Op deze pagina vindt u danhouders die 1 of meerdere dannen (zwarte band en/of hoger) hebben behaald via onze sportschool en onze budoleraren.

Staat uw naam er niet bij en wilt u ook op deze pagina vermeld worden of wilt u worden verwijderd van deze pagina, vul dan s.v.p. het contactformulier in en vermeld bij het bericht uw dan, achternaam en voorletter(s).

AIKIDO

1e dan 2e dan  4e dan
Antes, A. Antes, M. Antes, R.
Baasten, P. Ramsteyn, A.
Bosch, A.
Heiliger, D
Nouwland, B. van den
Wollfers, M.

 

JU JITSU 

1e dan 2e dan 3e dan
Adriaanse, M. Aken, C. van Edel, C.
Beringer,R. Antes, A. Hoekendijk, M.
Boender, R. Dumer,G. Houtzagers, C.
Brauwer, G. Hagendijk, K.  
Brauwer, J. Jong, R. de  
Everts, T. Jongen, M.  
Faneijte, S. Meijboom, A.  
Fransen, M.  Moerman, M.  
Fransen, Y. Peijer, H.  
Gestel, P. Pelt, J.  
Gross, C.C. Sasse van IJsselt, K. van  
Hagen, R. Simonis, D.  
Harleman, A. Somer, J.  
Hartman, D. Tombrock, E.  
Helden, M. Tombrock, R.  
Hoekendijk, M. Verstegen, W.  
Hoog, M. Voulon, J.  
Lengkeek, P.    
Martin, R.    
Martin, S.    
Oosten, T.    
Pelt, N.    
Portinga, S.    
Put, G.    
Sasse van Ijsselt, S. van    
Stechman, E.    
Vermeulen, R.    
Vis, G.    
Vliet, L.    
Voesenek, C.    
Wapperom, E.    
Wijngaarden, F.    
Wortel, A. van    

 

4e dan 6e dan 7e dan
Sluiter, S. Bijl, R.E. de Pieck, W.
Stechman, E. Pieck, R. Roos, H.
  Wortel, J. van  

 

JUDO 

1e dan 2e dan 3e dan
Abbink, B. Antes, A. Edel, C.
Akershoek, H. Blom, V. Groenendijk, P.
Antes, I. Bode, L. Hanswijk, T.
Arkelen, R. van Bode, P. Hulsthof, B 
Bakker, R. Boender, I. Kempen, C. van
Bakker, J.M.J.E. Brokling, J. sr. Klaasman, R.
Baris, M. Brokling, J. Rauhe, Bj.
Becker, F. Dijvelshoff, N. Schmiitz, J.
Bergwerff, A. Feliciana, J. Struik, A.
Beringer, D. Fransen, M. Vilten, J. 
Bernat, M. Gumus, T. Vries, G.
Besjes, G. Hart, H. 't  Vries, G.
Bijl, L.A. Helden, B. Wolters, A.
Bijl, M.W. Heijndijk, M. Zaane, F.
Bleker, S. Hoogervorst, S.  
Boer, B. Hout, P. in 't  
Bokkem, L. van Ketting, M.  
Borsboom, S. Kranendonk, C.  
Bosma, M. Krasniqi, N.  
Braaksma, D. Krijger, P.  
Brouwer, A. Kuipers, H.  
Bruin, D. de Maas, P.  
Dalen, A. van Meenks, D.  
Dalen, P. van Nicolaes, J.  
Dam, C. van Nicolaes, K.  
Doel, J.van den Overbeek, E.  
Doomernik, I. Pasten, N.  
Engelsman, A. Pelt, J. van  
Fransen, Y. Schaeffers, P.  
Fransens, M. Seen, H.  
Fransens, R. Troost, I.  
Gangelen, M.van Vuijk, G.   
Gans, D. Water,Y.  
Geertsma, E. Wijntjes, K.  
Gelder, P.    
Gerritsen, P.    
Giesselbach, J.    
Griep, P.    
Grimminck, K.    
Grimminck, L.    
Grip, S.    
Groen, J. de    
Groen, M. de     
Groenenboom, J.     
Hall, P.A. van    
Hartman, E.     
Hoeven, D. van de    
Hoogervorst, R.    
Jacobs, C.     
Jacobs, N.    
Jantje, A.    
Jantje, N.    
Jong, K. de    
Karel, W.    
Ketting, A.    
Ketting, N.    
Keijzer, R.    
Kommings, W.    
Koole, D.    
Koole, J.    
Koring, M.    
Kreeft, E.    
Kruining, R. van    
Kucharek, M.    
Laan, P.    
Lakerveld, B.    
Lange, W. de    
Laurijssens, N.    
Leemans, A.    
Lemmen, L.    
Leunge, P.    
Ligthart, S.    
Metzon, C.    
Nouwland, P. van de     
Ouden, A. den    
Pas, A. te    
Peperkamp, D.    
Pocornie, L.    
Poot, H.    
Poppelen, J. van    
Poppelen, R. van    
Puy, R.    
Rauhe, B.    
Rauhe, D.    
Rebers, J.    
Rebers, T.    
Rijper, T.    
Roode, T. de    
Roos, L.    
Ros, B.    
Ruiter, R.    
Schennink, M.    
Schutt, S.    
Sierag, J.    
Smedeman, J.    
Smit, D.    
Snoek, A.A.    
Stammers, M.    
Stammers, V.M.     
Stek, D. van de    
Sterrenburg, D.    
Telkens, J.    
Toolen, D. van der    
Toolen, S. van der    
Troost, J.     
Velden, B.    
Vendeloo, F.    
Verhoeven, M.    
Verhulp, H.    
Vermeulen,     
Voesenek, C.    
Voorden, A.    
Voulon, J.    
Voulon, J.    
Waal, D. van der    
Wassink, F.    
Wassink, J.    
Watson, I.    
Westerdijk, A.    
Wiessenhaan, T.    
Wilke,M.    
Witteburg, J.    
Zielst, A.     
Zilver, D.    

 

4e dan 5e dan 8e dan
Grip, D. Boesschoten, W. van Bijl, R.E. de
Gross, C.C. Esser, C.H.G.  
Hompus, M. Fransen, B.  
Laurier, P. Heumen, A.G.M. van  
Liotard, K. Hompus, W.  
Oud, F. Kerkhof, J.  
Verstegen, W. Lagerwaard, P.  
Vries, A. Melching, M.  
Zitman, G.  Mulder, D.  
  Roos, H.  
  Schuyer, A.  
  Stammers, S.  
  Stomphorst, H.A.   
  Vries, A.P.  
  Wortel, J.  
  Zaane, G.  

 

KARATE

1e dan 2e dan 3e dan
Bek, K. * Aalst, W. van * Bruin, A. de *
Bezuijen-Kulas J.  Butter, H.* Bruin, E. de *
Ciobotaru, M. Heijden, B. v.d. * Eikmans, T. *
Gelderen, D. van *  Kriesch, M. Saijoen, J. 
Hof, D. van 't * Prinsen, R. *  
Kruithof, C. * Wijngaarden jr., F. van *  
Kuss, Rene    
Oskam, M. *    
Oskam, R. *    
Radijs, R.     
Smittenberg, C. *    
Steel, R. *    
Velde, S. van de *    
Wolf, K. de *    

 

4e dan 5e dan 9e dan
Emanuels, G. Misdorp, R. * Eikmans, T.
Jansen, M.  Wintermans, A. Wijngaarden, F. van
Loosdrecht, C. v.d. * Wintermans, N.  
Wieringen, E. v. *    
     

 

 * Exleden

TERUG