Sportschool-Fitnesscentrum Richard De Bijl en Chita Gross

Dangraadhouders

Op deze pagina vindt u dangraadhouders die 1 of meerdere dangraden hebben behaald via onze sportschool en onze budoleraren.

Staat uw naam er niet bij en wilt u ook op deze pagina vermeld worden? Vul dan s.v.p. het contactformulier in en vermeld bij het bericht uw dangraad.

AIKIDOKA

Antes R. 3e dan

Antes M. 1e dan

Antes A. 1e dan

Bosch A. 1e dan

Heiligers D. 1e dan

Ramsteyn A. 2e dan

Wollfers M. 1e dan

 

JU JITSUKA

Adriaanse M. 1e dan

Aken C. van, 1e dan

Antes A. 2e dan

Beringer R. 1e dan

Bijl R.E. de 6e dan

Boender R. 1e dan

Brauwers G. 1e dan

Brauwers J. 1e dan

Dummer G. 2e dan

Edel C. 3e dan

Everts T. 1e dan

Faneijte S. 1e dan

Fransen M. 1e dan

Fransen Y. 1e dan

Gestel P. van 1e dan

Gross C.C. 1e dan

Hagen R. 1e dan

Hagendijk K. 2e dan

Hartman D. 1e dan

Helden M. van 1e dan

Hoekendijk M. 1e dan

Hoog, M. de 1e dan

Houtzagers C. 3e dan

Jong R. de 2e dan

Jongen M. 2e dan

Laats C. 1e dan

Lengkeek P. 1e dan 

Martin R. 1e dan

Meijboom A. 2e dan

Moerman M. 1e dan

Oosten T. van 1e dan

Peijer H. 2e dan

Pelt J. van 2e dan

Pelt N. van 1e dan

Pieck R. 4e dan

Pieck W. 5e dan

Portinga S. 1e dan

Put G. 1e dan

Roos H. 5e dan

Sasse van IJsselt K. van, 1e dan 

Simonis D. 1e dan

Sluiter S. 4e dan

Smit R. 1e dan

Stechman E. 1e dan

Somer J. 1e dan

Tombrock E. 2e dan

Tombrock R. 2e dan

Vermeulen R. 1e dan

Verstegen W. 2e dan

Vis G. 1e dan

Vliet L. v. 1e dan

Voesenek C. 1e dan

Voulon J. 2e dan

Wapperom E. 1e dan

Wijngaarden F. van 1e dan

Wortel A. van 1e dan

Wortel J. van 6e dan

 

JUDOKA

Abbink B.  1e dan

Akershoek H.  1e dan

Antes A.  2e dan

Antes I.  1e dan

Arkelen R. v.  1e dan

Bakker R.  1e dan

Bakker JMJE. 1e dan        

Baris M.  1e dan

Becker F.  1e dan

Bergwerff A.  1e dan

Beringer D.  1e dan

Bernat. M.  1e dan

Besjes G.  1e dan

Bijl L.A. de  1e dan

Bijl M.W. de  1e dan

Bijl R.E. de  8e dan

Bleker S.  1e dan

Blom V.   2e dan

Bode L de.  2e dan

Bode P. de  2e dan

Boender I.  2e dan

Boer. B.  1e dan

Boesschoten W. v. 3e dan

Borsboom S.  1e dan

Bosma M.  1e dan

Braaksma D.  1e dan

Brokling J.  2e dan

Brokling J. sr.  2e dan

Brouwer A.  1e dan

Bruin, Davey de  1e dan 

P. van Dalen  1e dan

Dam C. v.   1e dan 

Dijk M. v.  1e dan

Dijksman C.  1e dan

Doomernik I.  1e dan

Duyvelshoff N.   2e dan

Edel C.   3e dan

Engelsman A.  1e dan

Esser C.H.G.  5e dan

Feliciana J.  2e dan

Fransen B.  4e dan

Fransen M.  1e dan

Fransen Y.  1e dan

Fransens M.  1e dan

Fransens R.  1e dan

Gangelen M. v.  1e dan

Gans, D. de  1e dan

Geertsma E.  1e dan

Gelder P. v.  1e dan

Giesselbach J.  1e dan

Griep P.  1e dan

Grimminck K.  1e dan

Grimminck L.  1e dan

Grip D.   4e dan

Grip S.   1e dan

Groen de, Joel  1e dan

Groen de, Michael 1e dan

Groenenboom J.  1e dan

Groenendijk P.  3e dan

Gross C.C.  4e dan

Gumus T.  2e dan

Hanswijk T.  2e dan

Hart H. 't   2e dan

Hartman E.  1e dan

Hoeven D. v.d  1e dan

Hompus M.  4e dan

Hompus W.  5e dan

Hoogervorst R.  1e dan

Hoogervorst S.  2e dan

Hout P. in 't  2e dan

Hulsthof B.  3e dan

Jacobs C.  1e dan

Jacobs N.  1e dan

Jantje A.  1e dan

Jantje N.  1e dan

Jong K. de  1e dan

Karel W.  1e dan

Kempen C. v.  3e dan

Kerkhof J.  4e dan

Ketting A.  1e dan

Ketting M.  2e dan

Ketting N.  1e dan

Keyzer R. de  1e dan

Klaasman R.  3e dan

Kommings W.  1e dan

Koole D.  1e dan

Koole J.  1e dan

Koring M.  1e dan

Kranendonk C.  2e dan

Krasniqi N.  2e dan

Kreeft E.  1e dan

Krijger P.  2e dan

Kruining R. v.  1e dan

Kucharek M.  1e dan

Kuipers H.  2e dan

Laan P. v.  1e dan

Lakerveld B.  1e dan

Lange W. de  1e dan

Laurier P.  4e dan

Lemmen, L.  1e dan

Leunge P.  1e dan

Ligthart S.  1e dan

Liotard K.  4e dan

Maas P.   2e dan

Meenks D.  2e dan

Melching M.  5e dan

Metzon C.  1e dan

Mulder D.   4e dan 

Oud F.   4e dan

Ouden A. den  1e dan

Overbeek E.  2e dan

Pasten N.  2e dan

Pelt J. v.  2e dan

Peperkamp D.  1e dan

Petterson M.  4e dan

Pocornie L.  1e dan

Poot H.   1e dan

Puy R.   1e dan

Rauhe B.  1e dan

Rauhe Bj.  3e dan

Rauhe D.  1e dan

Rebers J.  1e dan

Rebers T.  1e dan

Rijper T.  1e dan

Roode T. de  1e dan

Roos H.   4e dan

Roos L.   1e dan

Ros B.   1e dan 

Ruiter R.  1e dan

Schaeffers P.  2e dan

Schennink M.  1e dan

Schmitz J.  3e dan

Schutt S.  1e dan

Schuyer A.  5e dan

Sierag J.  1e dan

Smedeman J.  1e dan

Smit D.   1e dan

Stammers M.  1e dan

Stammers S.  5e dan

Stek D. v.d.  1e dan

Sterrenburg M.  1e dan

Stoppelenburg D. 1e dan

Struik A.  1e dan

Telkens J.  1e dan

Toolen D. v.d.  1e dan

Toolen S. v.d.  1e dan

Troost I.  2e dan

Troost J,  1e dan

Velden B. van  1e dan

Vendeloo F.  1e dan

Verhoeven M.  1e dan

Verhulp H.  1e dan

Vermeulen R.  1e dan

Verstegen W.  4e dan

Vilten J.  1e dan

Voesenek C.  1e dan

Voorden A. v.d.  1e dan

Voulon, J.   1e dan 

Vries, A.  4e dan

Vries G.  de  3e dan

Vries J.  4e dan

Vuijk G.  2e dan

Wassink F.  1e dan 

Wassink J.  1e dan

Water Y. v.d.  2e dan

Watson I.  1e dan

Westerdijk A.  1e dan

Wiessenhaan T.  1e dan

Wijntjes K.  2e dan

Wilke M.  1e dan

Witteburg J.  1e dan

Witteman C.  1e dan

Wolters A.  3e dan

Wortel J. v.   5e dan 

Zaane F. v.  3e dan

Zaane G. v.  5e dan

Zielst A. v.  1e dan

Zilver D.  1e dan

Zilver T.  1e dan


KARATEKA

Aalst W. van 1e dan

Bruin A. de 3e dan

Bruin E. de 3e dan

Eikmans T. 3e dan

Eikmans T. 8e Dan

Emanuaels G. 3e dan

Hof D. van 't 1e dan

Jansen M. 3e dan

Kriesch M. 1e dan

Misdorp R. 5e dan

Oskam M. 1e dan

Saijoen J. 1e dan

Smittenberg K. 1e dan

Wieringen E. van 4e Dan

Wijngaarden F. van 8e Dan

Wintermans A. 4e Dan

Wintermans N. 4e Dan